Reci drogi - NE!

Autor: Jelena Urošević-Hušak, 19. 10. 2021.

U petak 1. listopada 2021. godine je u dvorištu škole za sve učenike sedmih razreda održana je edukativna predstava "Reci drogi NE!". Sve uloge igrali su glumci Csilla Barath-Bastaić i Marko Makovičić, a predstavom se nastoji podići razina svijesti o važnosti prevencije zlouporabe droga te opasnostima i štetnim posljedicama korištenja droga.
Predstava se odvila ususret Mjesecu borbe protiv ovisnosti koji se svake godine obilježava od 15. studenog do 15. prosinca. (A.P.F.)