Raspored rada u produženom boravku

Produženi boravak počinje od 6,30- 8,00, prihvatom djece.

Rad se odvija u  sljedećim aktivnostima:

1. 11,30 – 12,00 – Prihvat učenika i učenički odmor od nastave u igraonici (slobodni razgovori, dječji tisak, društvene igre). U prostorima produženog boravka učiteljice će razmijeniti obavijesti o učenicima i dogovoriti zajedničke i odvojene aktivnosti.

1. 12,00 – 13,00 – Objed učenika. Neposredno prije objeda učiteljica će provjeriti jesu li sva djeca oprala ruke te organizirati odlazak u blagovaonicu i smještaj djece. Učiteljica će biti nazočna objedu i provoditi odgojno – obrazovni rad usmjeren na primjereno ponašanje pri objedu i komunikaciju s drugima.

1. 13,00 – 15,00 – Pisanje domaćih zadaća. Osim pisanja zadaća, učiteljica  produženog boravka će organizirati individualni ili grupni rad za savladavanje određenih sadržaja.

1. 15,00 – 16,30 – U ovom periodu organizirat će se aktivnosti prema okvirnom kurikulumu. U osnovi će rad biti organiziran kroz:
    • radionice
    • igraonice
    • društvene igre
    • pričaonice
    • sportske i rekreativne aktivnosti
    • gledanje filmova, čitanje slikovnica i knjiga i slušanje glazbe

Album

Trenutno ne postoji niti jedan album.