Županijsko Natjecanje iz geografije 2019.

Tradicionalno, i ove su godine učenici naše škole sudjelovali na županijskom Natjecanju iz geografije 2019. Natjecanje je održano 18. ožujka 2019. u Pazinskom kolegiju - klasična gimnazija u Pazinu. Uz vodstvo mentora Ivana Gambirože našu školu je predstavljalo petero učenika - Neo Joka (5.c), Katarina Modrušan (6.b), Stefano Putigna (7.a), Lea Čuturilo (7.b) i Ivo Pahljina (8.a). Svi sudionici su obranili svoje rezultate sa školske razine natjecanja ili su postigli bolje rezultate. Najbolji rezultat je postigao učenik Stefano Putigna koji je plasiran na prvo mjesto u kategoriji sedmih razreda te je i ove godine predloženik za državnu razinu natjecanje. Ovim putem čestitamo svim učenicima i mentoru na izvrsnim rezultatima! (I.G.)

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 22. 3. 2019.