Dječji tjedan u Puli

Dječji tjedan u Puli organizira Društvo naša djeca u suradnji s vrtićima, školama, domovima, OB Pula, Gradom Pula i Županijom povodom obilježavanja Međunarodnog dana djeteta prvog punog tjedna u mjesecu listopadu. I ove je godine program bio vrlo bogat, a u raznim aktivnostima na raznim lokacijama u gradu i okolici sudjelovali su i naši mališani. Tako su učenici 3.a i 3.c razreda s učiteljicama jedan dan proveli u Šijanskoj šumi družeći se s vršnjacima iz drugih škola i uživajući u raznim igrama i aktivnostima. Najviše su uživali u poligonu, vožnji automobila na daljinsko upravljanje, potezanju konopa, košarci na napuhancu i gađanju lukom i strijelom.

Na Trgu kralja Tomislava upriličeno je druženje učenika osnovnih škola u čemu su sudjelovali učenici naše škole s učiteljicama - 2.a, 2.b, 2.c, 3.a i 3.c. Uz glazbu djeca su igrala zaboravljene igre : preskakanje lastika, Bakice,bakice ,Crvena kraljica, školica, povlačenje konopa...  Sve u svemu - dobra zabava u dobrom društvu!

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 11. 10. 2019.