« Svibanj 2024 »

Svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda (2021./2022)

Dana 5. srpnja 2022. u prostoru OŠ Veruda u Puli  održana je svečana podjela svjedodžbi za ukupno 75 učenika koji su završili osmi razred. Svečanost je upriličena u školskom holu u kojem se tražilo mjesto više s obzirom na mnogobrojne prijatelje, roditelje, rodbinu učenika i djelatnike škole koji su došli ispratiti učenike u nove životne izazove.

Na početku podjele ravnateljica škole Anita Mokorić Brščić uputila je pozdravnu riječ prisutnima, a nakon toga uslijedio je program podjele. Svaki od razreda videom je prikazao presjek osnovnoškolskih uspomena te su emotivnim govorima predstavnici razreda pročitali pozdrav upućen kolegama, roditeljima i djelatnicima škole. Razrednici osmih razreda Martina Čiković Petrović (8.a), Ivana Turk (8.b) i Ivan Gambiroža (8.c) učenicima su uručili svjedodžbe, a pojedinim učenicima i pohvalnice.

Učiteljsko vijeće OŠ Veruda Pula za odličan uspjeh tijekom osnovnoškolskog obrazovanja pohvalilo je i nagradilo najuspješnije učenike, a to su: Martina Bošnjak (8.a), Nino Anić Išić (8.b), Matea Kontošić (8.b), Darija Tičić (8.b), Andrija Botica (8.c), Marian Grbin (8.c), Neo Joka (8.c), Ian Petar Miljković (8.c), Nina Rojnić 8.c), Natali Rozman (8.c), Banjamin Roznbeker (8.c) i Toni Šegota (8.c).

Na kraju ceremonije ravnateljica škole uručila je nagradu učeniku Neu Joki (8.c), koji je izvrsnim rezultatima i postignućima te cjelokupnim zalaganjem u osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju zaslužio titulu učenika generacije.

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima. Želimo im puno sreće pri upisu u željene škole te puno uspjeha u životu.

Sretno osmaši! J

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 8. 7. 2022.