« Svibanj 2024 »

Predstavljanje Sustava učenja Play Attention

Poštovani,

pozivamo Vas na predstavljanje Sustava učenja Play Attention koje će se održati u Pazinu, u Spomen domu (Mala dvorana Istra), 25.02. s početkom u 17 sati. Također Vas molimo da proslijedite obavijest.

Predstavljanje Sustava učenja Play Attention

Pozivamo sve zainteresirane na javno predstavljanje Sustava učenja Play Attention na kojem će se demonstrirati rad na Play Attention uređaju, gdje ćete moći osobno isprobati Play Attention te na kraju izmjeniti iskustva kroz diskusiju i druženje. Sustav učenja Play Attention je vrlo djelotvorna metoda za poboljšanje koncentracije kod svih pojedinaca, a naročito kod djece i odraslih s ADHD-om. Ulaz slobodan!

PAZIN
Spomen dom (Mala dvorana Istra)
25.02. u 17 sati
Ulaz slobodan!

Kao vodeća tehnologija u edukativnim, kognitivnim i bihevioralnim intervencijama kod osoba s ADHD-om, Play Attention :
Razvija održavanje pažnje
Pospješuje ignoriranje ometajućih sadržaja (distraktora)
Razvija vještine pamćenja
Pospješuje završavanje zadataka
Razvija vještine organiziranja

Kao posljedica dolazi i do povećanog uspjeha u školi i na radnom mjestu, povećanog samopoštovanja te većeg zadovoljstva životom.

Iskustvo jedne mame čija je kćer krenula na Play Attention:
"Kad je počela škola moja kći je i dalje trebala ekstra vrijeme da sjedne pisati domaću zadaću, ali kad je sjela istu je napisala u neuporedivo manje vremena. Profesori su je počeli hvaliti kako vide veliki napredak i promjenu, na satu je manje krišom crtala, više slušala, postala aktivnija. Samopouzdanje joj je raslo, a s njim i pozitivan stav prema školi i obvezama."

Funkcionalnost i rad Play Attentiona je prikazan u raznim medijima - Jutarnji List, Dobro Jutro Hrvatska, Znanstveni krugovi, Svaki dan, dobar dan, 24 sata, RTL, Slobodna Dalmacija...

Više o Sustavu učenja Play Attention možete naći ovdje - http://budenje.hr/terapija_playattention.php

Zahvaljujemo uz srdačan pozdrav,

Marko Ferek
Buđenje - udruga za razumijevanje ADHD-a, ZAGREB
www.budenje.hr
mobitel : 098 / 997 - 8915

Više u prilogu.

PlayAttPazin.pdf (243.73 KB)

objavio: Sanja Šuster   datum: 20. 2. 2015.