Natjecanje "Pula - moj grad"

Društvo informatičara Pula i Grad Pula organizirali su 10. po redu natjecanje učenika osnovnih škola Pule u izradi multimedijalnih radova povodom Dana grada Pule "Pula - moj grad". Na natjecanje je stiglo 182 rada iz 7 osnovnih škola Pule i to u četiri kategorije: digitalni crtež, animacija, prezentacija i kratki film. OŠ Veruda sudjelovala je u ovom tradicionalnom i ove godine jubilarnom natjecanju s 30-ak radova i postigla lijepe rezultate.

2. svibnja 2016 u 10:30 sati u Komunalnoj palači održana je prezentacija najboljih radova i podjela nagrada, diploma i pohvalnica autorima radova koji su osvojili prva tri mjesta po kategorijama, kao i autorima "top 10" radova po kategorijama.

U kategoriji Prezentacije zapažen je bio uspjeh naših učenica: Julija Gerenčir (8. razred) osvojila je 3. mjesto, a Dora Paić (8. razred) 4. mjesto. U kategorij Kratki film učenik 7. razreda naše škole plasirao se na 10 mjesto. Čestitke učenicima i mentoru Borisu Bulešiću na postignutim rezultatima!

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 20. 5. 2016.