Skriveno blago Verude - petak 16.12.2016. u 18.00

Dragi naši prijatelji,

radosno vas pozivamo na 7. Skriveno blago Verude  u petak 16.12.2016.

Humanitarna akcija, pokrenuta prije sedam godina kako bi se pomoglo učeniku Alenu Miloševiću kupnjom kolica, ali koji nas je, nažalost, prerano napustio da bi u njih sjeo, utjelovljenje je humanosti i međusobnog pomaganja i uvažavanja.
Kroz „Skriveno blago“ razvijamo empatičnost i toleranciju, ljubav prema bližnjem.

Ove godine posvjećujemo ga Robertu Doriću, kolegi, prijatelju i učitelju, koji se vodio tim načelima i koji je uvijek znao prepoznati dobre osobine u svakome i zbog toga ga cijeniti - otkrivao je 'skriveno blago' u svakome od nas, a najviše u učenicima.

Životno opredjeljenje bili su mu sport i zabava pa će ovogodišnje „Skriveno blago Verude“ biti u tom duhu. Uz glazbene, plesne i sportske nastupe posjetitelji će se moći okrijepiti slasticama i sokovima i obaviti božićnu kupovinu na štandovima s rukotvorinama naših učenika.

Bit će zabave i veselja, baš kako bi to kolega i učitelj Dorić htio.

Dođite da zajedno otkrivamo naša skrivena blaga i uz pjesmu, ples i dobra djela ispratimo staru i kročimo u novu 2016. godinu!

Detaljnije na Skriveno blago.

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 11. 12. 2016.