Emi i Dora na Radio Maestralu

Radio Maestral, kao medijski pokrovitelj Sajma dječje knjige Monte Librić, 26. travnja 2017. ugostio je učenice naše škole Emi Baćac i Doru Peruško u redovitoj emisiji pod nazivom „Rubikova kocka“ kojoj je cilj otkrivanje mladih talenata našeg grada Pule.

Učenice Emi i Dora pričale su o iskustvu sudjelovanja u školskom projektu, prezentaciji projekta na Monte Libriću, ali i o svojim aktivnostima i interesima kojima se posvećuju u svoje slobodno vrijeme.

U emisiji je bila gost i zanimljiva Ema Radolović, učenica drugog razreda srednje škole popularnog naziva Lipa koja je vodila Okrugli stol na Monte Libriću, a u slobodno vrijeme bavi se jahanjem i pisanjem poezije na engleskom jeziku.

Učenice Emi i Dora iskoristile su ovu prigodu te najavile Sajam knjiga koji će se održati u Osnovnoj školi Veruda 25. svibnja 2017.

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 28. 4. 2017.