Učenici 5.a i 1.a zajedno održali sat engleskog jezika

Učenici 5.a razreda ugostili su danas učenike 1.a i svoju bivšu učiteljicu Sandra Blašković u učionici engleskog jezika. Dugo su se pripremali za ovaj susret i pripremili mnoga iznenađenja.

Massimo Iveta je pozdravio učenike, Tea Pajković i Ivana Bilobrk objasnile su što su im sve danas pripremili. Nakon toga učenici su zajedno pogledali video zapis poznate basne Lav i miš te porazgovarali o njoj.

Potom su stariji učenici sa svojim mlađim gostima čitali i bojali bojanku čije ilustracije potpisuje Deborah Vidulin.

Filip Popović i Noa Pentek kao informatičari brinuli su se za tehniku, a Stefano Putigna, Katarina Šošić i Diego Šćulac odglumili su basnu. Lena Šterpin je na kraju druženja za dala domaću zadaću.

Učenici 1a razreda pažljivo su pratili te na gradilištu 5a velikim pljeskom na kraju, a posebno su se razveselili bojankom koju su dobili na dar.

Ovo druženje dio je školskog projekta Young Storytellers.

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 5. 5. 2017.