Izložba i Sajam za kraj polugodišta

Zadnjeg dana nastave 23.12.2016. godine učenici petih razreda u pratnji razrednica Gabriele, Tee i Jelene posjetili su Revijalnu izložbu primijenjenih umjetnika Istre u MMC Luka i Božićni kreativni sajam u Domu hrvatskih branitelja. Na izložbi smo vidjeli i rad naše učiteljice likovne kulture Korane Lukić Šuran. Nakon izložbe riješavali smo i radne listiće s osvrtom na pogledanu izložbu i proširili svoja znanja o likovnoj umjetnsti. Na putu prema Božićnom sajmu zadržali smo se na Giardinima i na gotovo svakom štandu ponešto kupili. Nakon domaćih fritula i gomile slatkiša uputili smo se na Božićni kreativni sajam na kojemu smo vidjeli domaće proizvode, ručne radove od drveta, razno cvijeće, ukrase od žica… Na povratku u školu zaustavili smo se u parku te smo se družili i zabavljali. Bolji završetak polugodišta nismo mogli poželjeti! Rastali smo se sretni i zadovoljni željni odmora od učenja i pisanja zadaća. (Isabella Divković)

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 23. 12. 2016.