Pula - moj grad 2017

U četvrtak 4. svibnja 2017. u Komunalnoj palači održana je prezentacija najboljih radova i podjela nagrada, diploma i pohvalnica autorima radova Natječaja "Pula - moj grad" koji već 11. put zaredom organizira Društvo informatičara Pula. Na natječaj je prijavljeno 113 radova i to u kategorijama: digitalni crtež, animacija, animirani film i crtani film- Teme ovogodišnjeg natječaja bile su Tehno Pula i Poznati puljani.

Uz mentorstvo učitelja informatike Borisa Bulešića na natječaju su sudjelovali i učenici naše škole. Najuspješnije je bila Tena Maretić s osvojenim 3. mjestom u kategoriji digitalnih crteža. Hana Marić i Andrea Mirkovčić 5. mjesto u istoj kategoriji, dok su Roberta Sršen i Michelle Delzotto osvojili 9. mjesto u kategoriji animiranog filma. Čestitamo svim natjecateljima i mentoru!

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 14. 5. 2017.