Kampanja „Čepovima do zdravlja“ - izlet na Brijune

Tijekom nastavne godine 2015./2016. učenici naše škole su sudjelovali u kampanji „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“, koju je pokrenula Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske u suradnji s NP Brijuni. Marljivim sakupljanjem učenici naše škole su prikupili oko 40 kilograma plastičnih čepova te su kao zahvalu ostvarili besplatan izlet u NP Brijuni. Izlet je realiziran u rujnu 2016. godine, a u istom je sudjelovalo 120 učenik od 4. do 8. razreda u pratnji nastavnika. Izlet je bio organiziran uz stručno vodstvo NP Brijuni, a učenici su se upoznali s prirodnom, ali i kulturnom baštinom jedinog nacionalnog parka koji se nalazi na prostoru Istarske županije. Drago nam je da smo našim radom sudjelovali u ovom hvale vrijednom humanitarnom projektu.

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 30. 9. 2016.