1.12.2015. - Turnir "Baci drogu u koš"

Naša škola, kao i ostalih 10 gradskih osnovnih škola, sudjelovala je na turniru , "Baci drogu u koš“, koji se održao 1.prosinca 2015. na našem gradskom trgu Portarata. Turnir su organizirali Grad Pula i Istarska Županija povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti, koji traje od 15. studenog do 15. prosinca. U ekipi naše škole igrali su: Luka Budisavljević, 7.b, Daniel Orlić, 8.a, Luka Šušulić, 8.a, Jan Catela, 8.a, Matko Tepšić, 7.c, Mauro Ognjenović, 8.b, Raul Ramos Mareti, 7.a, Marino Rokvić, 8.b, Emanuel Burić, 8.c i Ivan Bilić, 8.c. Naši učenici su se izborili za fenomenalno treće mjesto dok je OŠ Tone Peruško na drugom, a OŠ Šijana na prvom mjestu. Svi učesnici nagrađeni su majicama s logom ,,Bježi! Via!“, a Škola za odgoj i obrazovanje te ekipe plasirane na prva tri mjesta sa sobom su ponijeli i potpisanu košarkašku loptu. Čestitamo svim članovima naše ekipe i treneru Saši Breščiću! (M. Nikić)

objavio: Jelena Urošević-Hušak   datum: 4. 12. 2015.